QuestProduct.bquestpack: Difference between revisions
imported>Leoetlino |
|||
| Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| Orderer || str || Actor name of the quest giver | | Orderer || str || Actor name of the quest giver | ||
|- | |||
| QuestDependencyFlag || str || Name of Flag | |||
|- | |||
| QuestDependencyFlagType || str || Type of Flag | |||
|- | |- | ||
| StepDependencyFlags || array || | | StepDependencyFlags || array || | ||